Špecialista na tendre a nákup v stavebníctve s nástupom ASAP

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacod 2000 EUR/Mes. Brutto v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Účasť na nových projektoch (dopravné stavby),
• Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít.
• Vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov, získavanie predbežných informácií o kvalite, cene a dodacích možnostiach materiálu a služieb,
• Tendrovanie a vyjednávanie podmienok s dodávateľmi,
• Analýza cenových ponúk,
• Uzatváranie dodávateľských zmlúv a zadávanie objednávok.

• Možnosť vzdelávania a kariérneho rastu,
• Práca v medzinárodnom tíme profesionálov,
• Jazykové kurzy hradené zamestnávateľom,
• 100% príspevok na stravovanie hradený zamestnávateľom,
• MultiSport karta.

Svoje materiály (životopis a motivačný list) posielajte v slovenskom aj v anglickom jazyku.
Stručne budeme odpovedať všetkým uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebného priemyslu zameriavajúca sa najmä na dopravné stavby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• Minimálne 2 roky skúseností na obdobnej pozícii ako Nákupca v stavebníctve sú podmienkou,
• Skúsenosti s tendrovaním a nákupom v stavebníctve sú podmienkou,
• Vysokoškolské vzdelanie - stavebníctvo,
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou,
• Veľmi dobrá znalosť MS Office, AutoCad,
• Komunikatívnosť
• Analytické myslenie,
• Organizačné a vyjednávacie schopnosti,
• Samostatnosť,
• Flexibilita.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3850922  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac