Senior kvality inžinier

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zisťovanie rizík a prevencia problémov počas industrializácie
- Riadenie sťažností a komunikácia s dodávateľom vo fáze industrializácie
- Príprava kontrolných plánov pre inšpekciu
- Príprava checklistov pre dodávateľov
- Príprava kontrolných plánov pre proces montáže
- Štatistické hodnotenia
- Organizácia mítingov s oddelením kvality
- Dodržiavanie lehôt v procese reklamácií
- Monitoring efektívnosti zavedených opatrení
- Dodržiavanie 5S štandardov

- práca v dynamickej a rozvýjajúcej sa spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- sociálny a benefitný balík

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je stabilná strojárska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- ideálne aspoň 3 ročné skúsenosti na odd.kvality
- anglický jazyk - ústna aj písomná komunikácia
- MS Office
- skúsenosti s procesmi a auditmi
- skúsenosť s 8D reportami
- skúsenosť s nástrojmi kvality
- technické skúsenosti
- skúsenosti s kvalitou(ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001)
- znalosti metrológie, MSA, APQP, PPAP
- komunikačné zručnosti, tímový hráč

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3795020  Megjelentetés dátuma: 15.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac