HR Department Manager

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400€ btt.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizačné plánovanie jednotlivých oddelení, a zavádzanie týchto organizačných zmien;

Zodpovednosť za systémy riadenia a zlepšovania výkonnosti;

Dohľad nad uplatňovaním a dodržiavaním Zákonníka práce;

Aktualizácia HR pokynov;

Zodpovednosť za dochádzkový systém;

Zodpovednosť za mzdy - plánovanie personálnych nákladov, analýzy, hodnotenia, vstupy za mesiac;

Plánovanie počtu zamestnancov, sledovanie skutočných stavov, štatistika externých pracovníkov, personálna štatistika;

Komunikácia s ÚPSVaR;

Reportovanie/ štatistiky- nadčasy, lekár, práceneschopnosť, materstvo a rodičovská dovolenka, veková štruktúra a pod.;

Mesačný closing - vstupné údaje o mzdách, peňažných príkazoch, inováciách, oceneniach, pôžičkách, príspevkoch, nepeňažných príjmoch, sociálnom fonde;

Ročné prémie, príplatky nad rámec zákona, špeciálne bonusy za dobré pracovné a hospodárske výsledky;

Peňažné poukážky;

Teambulidingy;

Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (III. pilier), sociálna podpora;

Odmeny za inovačné návrhy;

Odmeny pri pracovných výročiach, vecný balíček pri odchode na dôchodok;

Zvýhodnená ponuka závodného stravovania;

Ocenenie darcov krvi;

Výhody pre bývalých zamestnancov na dôchodku;

Pravidelné preventívne prehliadky zamerané na rôzne oblasti;

Firemné športové a kultúrne podujatia;

Zľavnené vstupy na koncerty, divadelné predstavenia, filmy a rôzne iné kultúrne podujatia;

Zvýhodnené možnosti športovania v rámci športového klubu;

Zľava na futbalovú permanentku, skipass, vstupy do wellness;

Deň plateného voľna pre matky pri príležitosti Dňa matiek;

Firemný Deň detí;

Detské letné tábory za zvýhodnené ceny;

Príspevok na rekreáciu v zahraničí a v závodných chatách;

Vecný balíček pri narodení dieťaťa;

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Najväčší spracovateľ dreva a výrobca papiera na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Orientácia na zamestnancov, kvalitné komunikačné schopnosti;

Organizačné schopnosti;

Znalosť Zákonníka práce;

Skúsenosť na obdobnej pozícii;

Výborné počítačové zručnosti- Excel;

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3784838  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1400€ btt.