Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vedúci/Vedúca výroby papierenského stroja

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za zverené oddelenie a vedenie pracovného tímu v súlade s nastavenou stratégiou;

Zabezpečenie dosiahnutia stanovených cieľov svojho pracovného tímu;

Zabezpečenie výroby v požadovanom množstve, kvalite a čase;

Spolupráca a kooperácia s údržbou a technickým úsekom na zabezpečení bezporuchovosti strojového zariadenia;

Dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ochrany životného prostredia, legislatívnych požiadaviek a limitov;

Ročné prémie, príplatky nad rámec zákona, špeciálne bonusy za dobré pracovné a hospodárske výsledky;

Peňažné poukážky;

Teambulidingy;

Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (III. pilier), sociálna podpora;

Odmeny za inovačné návrhy;

Odmeny pri pracovných výročiach, vecný balíček pri odchode na dôchodok;

Zvýhodnená ponuka závodného stravovania;

Ocenenie darcov krvi;

Výhody pre bývalých zamestnancov na dôchodku;

Pravidelné preventívne prehliadky zamerané na rôzne oblasti;

Firemné športové a kultúrne podujatia;

Zľavnené vstupy na koncerty, divadelné predstavenia, filmy a rôzne iné kultúrne podujatia;

Zvýhodnené možnosti športovania v rámci športového klubu;

Zľava na futbalovú permanentku, skipass, vstupy do wellness;

Deň plateného voľna pre matky pri príležitosti Dňa matiek;

Firemný Deň detí;

Detské letné tábory za zvýhodnené ceny;

Príspevok na rekreáciu v zahraničí a v závodných chatách;

Vecný balíček pri narodení dieťaťa;

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Najväčší spracovateľ dreva a výrobca papiera na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, technologicko-chemická oblasť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Chemický background je nevyhnutný;

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3784781  Megjelentetés dátuma: 12.12.2019  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac