Inžinier kvality

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacročné odmeny, odmeny za prácu nadčas, dochádzkový bonus, rôzne iné príspevky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preskúmanie a porozumenie požiadavkám zákazníkov (zmluvy súvisiace so systémom manažmentu kvality),
- koordinácia vykonávania nových požiadaviek, kvalitných nástrojov s cieľom zabezpečiť dosiahnutie požiadaviek a cieľov zákazníkov.
- monitorovanie a dodržiavanie noriem a predpisov vrátane 8D reportov a QRQC
- denná komunikácia so zákazníkmi a zodpovednosť za portál zákazníkov B2B
- nápravné inštrukcie a zaškolenie výrobných operátorov
- riešenie prevádzkových problémov a navrhnutie nápravných opatrení
- spolupráca s oddelením výroby a logistiky
- návrhy operatívnych akcií pre zníženie nákladov
- príprava podkladov v rámci systému riadenia kvality
- príprava procesov, inštrukcií a reportingu v rámci environmentálnych aspektov

- zodpovednosť za prípravu a realizáciu príslušných postupov
- zodpovednosť za dodávateľské / zákaznícke sťažností, zabezpečiť dokončenie, nápravné opatrenia a nadväzujúce finančné vyrovnanie
- rozvoj existujúcich dodávateľov a kvalitu príjmu tovaru
- zodpovednosť za interné / externé a zákaznícke audity
- príprava a evidenciu dokumentácie kvality vrátane PPAP, MSA, alebo zákaznícke dokumenty
- zodpovednosť za súlad s legislatívy v rámci environmentálnych aspektov

Motivujúce platové ohodnotenie;
13.plat;
Stravné lístky;
Rôzne bonusy;
Ostatné benefity spoločnosti;

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy prosím zasielajte v Sj aj v Aj jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti dodávania automobilových dielov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- dobré znalosti a prax v oblasti kvality v automobilovom priemysle
- ovládať nástroje kvality, IATF, ISO 14000
- znalosť 8D, QRQC, PPAP, SPC

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3753291  Megjelentetés dátuma: 18.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac