Method Leader

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Banovce Nad Beravou
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba metodiky výrobných postupov, technickej dokumentácie s cieľom dosiahnuť čo najefektívnejší výrobný cyklus;
Analyzovanie všetkých častí výrobného cyklu za účelom optimalizácie výrobného procesu;
Zavádzanie nových pracovných a výrobných postupov a metód s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu práce;
Lean Management;
Sledovanie a reportovanie chýb a nedostatkov vo výrobných procesoch a návrh na zlepšenie;
Tvorba, spravovanie a implementácia potrebnej dokumentácie;
Vyhľadávanie nových riešení v oblasti zlepšovania výrobných procesov, znižovania pracovných časov, náročností jednotlivých výrobných operácii, prestojov, rizík vzniku závad a pracovných úrazov;
Podpora ostatných oddelení;
Reportovanie Technickému Manažérovi;

Motivujúce platové ohodnotenie;
Stravné lístky;
Rôzne bonusy;
Ostatné benefity spoločnosti budú predstavené pri osobnom stretnutí;

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Plynulá znalosť anglického jazyka je nevyhnutná;
Skúsenosť s vedením ľudí;
Skúsenosť v oblasti automotive je nevyhnutná, Skúsenosť v oblasti plastov veľkou výhodou;
Znalosť lean manažmentu a montážnych postupov;

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3744727  Megjelentetés dátuma: 27.4.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac