Obchodno-technický zástupca pre Východné Slovensko- stavebná chémia

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme 2 pracovné pozície, jednu pre Košický región a druhú pre Prešovský región.

 Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
 Starostlivosť a rozvoj spolupráce s existujúcimi zákazníkmi
 Koordinácia priebehu zákazky z obchodného hľadiska
 Spracovanie cenových ponúk, technologických postupov a riešení (v spolupráci s technickým
oddelením), sledovanie pohľadávok
 Jednanie so zákazníkmi spoločnosti
 Informatívne merania fyzikálnych parametrov konštrukcie (vlhkosť, teplota, pevnosť) za účelom overenia, alebo odporučenia vhodnej technológie zásahu
 Vykonávanie technického dozoru a poradenstva v priebehu realizácie stavieb
 Plnenie plánu obratu
 Plnenie stanovených cieľov a úloh
 Administratíva a reporting

• Služobné vozidlo
• Notebook s mobilným pripojením na internet
• Mobilný telefón
• Dodatková dovolenka
• Stravné lístky
• Stabilitu nadnárodnej spoločnosti
• Motivujúce platové podmienky
• Doplnkové dôchodkové sporenie

Pozícia je vhodná aj pre uchádzačov s praktickou skúsenosťou so stavebnou chémiou (stavební majstri, stavbyvedúci a pod.)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Predaj stavebnej chémie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické zameranie

Vodičský preukaz

B

- flexibilita a ochota cestovať a pracovať v teréne
- technické znalosti z oblasti stavebnej chémie
- dobré komunikačné, organizačné a plánovacie schopnosti
- predajné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
- obchodný drive
- výhodou je bydlisko priamo v KE alebo v PO

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3737592  Megjelentetés dátuma: 26.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 - 1 500 EUR/mesiac