Hľadáš možnosť sebarealizácie? Máš stavebný alebo technický background? Tak hľadáme práve teba na pozíciu Construction&Maintenance Manager!

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 550 EUR/mesiacod 1550€ brutto fix + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie správneho fungovania údržby budov, kancelárií, pozemkov a iných priestorov
- komunikácia s projektovými manažérmi a oblastnými manažérmi ohľadom investícií a nákladov
- výber a riadenie partnerov spoločnosti vrátane vyjednania zmluvných podmienok
- poskytovanie technického auditu budov
- zaistenie vhodnosti, bezpečnosti, plnenia a výkonnosti nových projektov
- vybavenie potrebných dokumentov počas realizácie až po kolaudáciu
- kontrola rozpočtov, harmonogramov
- komunikácia a koordinácia dodávateľov

- možnosť sebarealizácie na významných projektoch v rastúcej nadnárodnej spoločnosti
- tréningový program a neustály coaching
- inšpirujúce a dynamické pracovné prostredie
- služobné auto
- ročné výkonnostné bonusy
- mnoho iného

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Naším klientom je spoločnosť, ktorá patrí medzi svetových lídrov v predaji športových potrieb.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovná skúsenosť v oblasti podmienkou,
- silné technické myslenie,
- stavebné vzdelanie veľkou výhodou,
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti,
- komunikatívna úroveň angličtiny (B2),
- ochota učiť sa novým veciam,
- aktívny športovec.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3714951  Megjelentetés dátuma: 20.12.2021  Alapbér (bruttó): 1 550 EUR/mesiac