Vedúci skladu

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizovať a riadiť všetkých pracovníkov skladu
• Porovnanie skutočného stavu so stavom v systéme
• Kontrola nabalených produktov
• Komunikácia s ostatnými oddeleniami najmä so zákazníckym oddelením
• Vytvorenie dodacieho listu na základe obdržaného vychystávacieho listu zo skladu
• Označenie vychystaných zásielok špedičnými štítkami a DL
• Kontrola Vráteného produktu, označenie vratky blokovacím štítkom
• Príjem vráteného produktu do systému
• Evidovanie a dokumentácia poškodených balení , alebo inak znehodnotených produktov (foto)
• Správa obalového materiálu Palety, fólie, pásky, zebra štítky, tonery (objednávky nákup, likvidácia)
• Informovanie o nových baleniach resp. produktoch a ich obalov
• Skenovanie, kompletizácia a archivácia dokumentov – označenie zakladačov a archívnych škatúľ štítkami
• Vystaviť hlásenie o NZP a oznámiť túto skutočnosť ML
• Evidencia aktivít pracovníkov skladu
• Vykonávanie štvrťročnej inventúry
• Označenie regálov a lokácia produktov
• Overenie expirovaných produktov a poškodených balení
• Záznam z kontroly skladu
• Denný výkaz polepov
• Zabezpečenie údržby, poriadku a čistoty v sklade, ako aj kontrolovanie pripravenosti použitia všetkých technických zariadení, prístrojov a pomocných prostriedkov

• Stabilitu nadnárodnej spoločnosti
• Motivujúce platové podmienky
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Mobilný telefón
• Dodatková dovolenka
• Zamestnanecká zľava
• Teambuildingové akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Predaj stavebnej chémie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- min. 3 roky na podobnej pozícii
- manažérske, komunikačné, organizačné a plánovacie schopnosti
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
- strategické a koncepčné myslenie, kreativita, iniciatívnosť.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3707605  Megjelentetés dátuma: 12.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 600 - 2 000 EUR/mesiac