Projekt manager vo výrobe

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP/By agreement
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a riadenie realizácie projektov
- koordinácia projektov a riešenie technických a organizačných záležitostí
- koordinácia požiadaviek na inštaláciu a servis s procesom výroby
- implementácia nových projektov a prototypov vo výrobe
- spolupraca s managermi na zakazníckych a externých projektoch
- plnenie plánu výroby podľa termínov
- pravidelný reporting
- denná práca s firemným ERP systémom

- Práca pre úspešnú škandinávsku spoločnosť,
- Ročný bonus,
- Náborové prémie,
- Služobné cesty do zahraničia,
- Stravné lístky nad rámec zákona,
- Široká ponuka benefitov v rámci ďalšieho vzdelávania a športu,
- Zabezpečená zamestnanecká autobusová doprava.

Svoje životopisy posielajte prosím aj v slovenskom aj v anglickom jazyku. Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Our client is a well-known Scandinavian company .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- min. 4 ročné skúsenosti na technickej/ projektovej pozícií vo výrobnej spoločnosti (nie automotive)
- AJ na aktívnej úrovni (písomná aj ústna znalosť)
- skúsenosti s vedením tímu
- skúsenosť s firemným ERP softwarom
- zákaznícka orientácia
- schopnosť riešiť problémy
- ochota cestovať ( približne 25 % )

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3705417  Megjelentetés dátuma: 20.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac