Junior Fit Out Manager

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500€ btt.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s klientom ohľadom technického riešenia budov a nájomných priestorov;
Spolupráca s leasingovým oddelením pri definovaní požiadaviek klienta;
Kontrola projektovej dokumentácie, priebeh a kvalitu prác na stavbe;
Komunikácia s externými architektmi, dizajn manažérmi a interným tímom;
Príprava kalkulácie finančných nákladov, negociácia s klientom;
Príprava a kontrola harmonogramu prác a výstavby v rámci zmluvných podmienok;
Zastrešovanie dokumentácie realizovaného vyhotovenia vrátane dokladov nájomcu a odovzdanie správe budovy;
Účasť na stavebných konaniach;

Odborné, osobnostné vzdelávanie;
Príspevok na jazykové kurzy;
Teambuildingy;
Parkovanie vo firemnej garáži;
Sick days;
Preplácanie dlhodobej PN;
Rodinné dni voľna;

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Developerská spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prehľad v legislatíve- stavebný zákon, vyhlášky a normy SR v odbore stavebníctvo;
Teoretická znalosť profesií slaboprúd, silnoprúd, TZB;
Skúsenosť s prípravou projektov a rozpočtov výhodou;
Skúsenosť s prípravou kancelárskych a retailových priestorov výhodou;
Skúsenosť z komerčných projektov výhodou;
Tímový hráč;
Kvalitné komunikačné schopnosti;

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3698311  Megjelentetés dátuma: 19.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500€ btt.