Architekt

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 1,600- eur brutto/mesiac, mzda môže byť aj vyššia v závislosti od skúsenosti a kompetencii uchádzača/-ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného architekta, ktorý bude zodpovedať za dizajn manažment rezidenčných projektov:

Architekt zabezpečuje aktívnu podporu a riadenie prípravy projektovej dokumentácie na developerských projektoch spoločnosti už od prípravy akvizície až po posledný stupeň projektovej dokumentácie. Riadi, zabezpečuje a koordinuje procesy súvisiace s činnosťou projektových tímov, a to predovšetkým:
- Posudzuje vhodnosť pozemkov/projektov
- Spolupracuje pri výbere externých architektov/projektantov
- V rozsahu podľa dohody zabezpečuje spracovanie kompletnej projektovej dokumentácie projektu/stavby
- Vypracováva zadanie projektov pre externých architektov/projektantov – priame zadanie alebo výberovým konaním.
- Riadi a koordinuje externých architektov/projektantov.
- Aktívne participuje pri zavádzaní systému Quintet, koordinácia projektov v BIM
- Zodpovedá za energetický koncept projektov
- Optimalizuje projekty
- Pravidelne vyhodnocuje efektivitu návrhu – Profitability test method
- Zodpovedá za návrhovú časť projektových riešení a podporuje proces riadenia produktu – inovácie na projektoch, nové produkty, nové trendy, dizajn, nové materiály a technológie, energetická efektívnosť, optimalizácia a value inžiniering, materiály, technológie, skrátenie doby výstavby
- Monitoruje konkurenciu ako aj návrhy nových riešení

Bohatý balíček zamestnaneckých benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Architektúra a inžinierske činnosti

Naším klientom je známa developerská spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, urbanizmus, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Revit Architecture - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- legislatívne znalosti: Zákon o územnom plánovaní a stavebnom poriadku (Stavebný zákon), Katastrálny zákon, Zákon o životnom prostredí, STN, VZN a ďalšie normatívy v odbore územné plánovanie a stavebníctvo
- kreatívnosť a inovatívnosť
- zvládanie stresu
- tímový hráč

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3697089  Megjelentetés dátuma: 19.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1,600- eur brutto/mesiac, mzda môže byť aj vyššia v závislosti od skúsenosti a kompetencii uchádzača/-ky