Documentation Specialist

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 1 500 EUR/mesiac1300 - 1500 EUR/mes. Brutto. V závislosti od skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• koordinácia pri odovzdávaní jednotlivých úsekov stavby (dopravné stavby),
• príprava dokumentov,
• kontrola technickej dokumentácie,
• organizácia potrebných stretnutí pri odovzdávaní jednotlivých úsekov stavby,
• komunikácia s oddeleniami,
• práca na stavbe - 80% a 20% v kancelárii.

• možnosť vzdelávania a kariérneho rastu,
• priestor pre získavanie skúseností na jednom z najväčších dopravných projektov,
• práca v medzinárodnom tíme profesionálov,
• jazykové kurzy hradené zamestnávateľom,
• 100% príspevok na stravovanie hradený zamestnávateľom,
• MultiSport karta,
• dlhodobé trvanie projektu.

Svoje materiály (životopis a motivačný list) posielajte v slovenskom alebo v anglickom jazyku.
Stručne budeme odpovedať všetkým uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebného priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický, stavebný smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti na podobnej pozícii sú podmienkou,
- plynulá znalosť anglického jazyka,
- VŠ-vzdelanie - stavebný smer,
- komunikačné a organizačné zručnosti,
- zmysel pre detail,
- proklientsky prístup.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3692362  Megjelentetés dátuma: 12.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 - 1 500 EUR/mesiac1300 - 1500 EUR/mes. Brutto. V závislosti od skúseností a znalostí kandidáta.