Plánovač výroby a logistiky

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* plánovanie a objednávania skladového materiálu od interných a externých dodávateľov pre už existujúce intštalácie
* správa údajov o materiále
* optimalizácia dodávok (veľkostí, množstva... ) aby boli v súlade s výrobou
* tvorba mesačných reportov a sledovanie nápravných opatrení týkajúcich sa MRP
* tvorba plánov (forecasting) materiálu, rozpočtov pre materiály
* optimalizácia logistických KPIs k zlepšovaniu presnosti materiálového plánovania
* analýza inventarizácie
* kontrola dodávok náhradných dielov
* fakturácia objednávok

Benefity sa dozvedia vybraní uchádzači na osobnom pohovore.

Ak Vás táto ponuka zaujala, poprosím Vás o zaslanie Vášho životopisu v anglickom jazyku.
Vyžadujeme kombináciu znalosti anglického jazyka A maďarského alebo slovenského jazyka.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je významná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

* skúsenosti s plánovaním materiálu a logistikou 3 a viac rokov
* ideálne s certifikátom APICS
* technické zameranie
* skúsenosti so spracovaním a plánovaním výroby a materiálu v SAP
* anglický jazyk na úrovni B2 a viac
* skúsenosti s mechanickými súčiastkami
* čítanie technických výkresov
* znalosť výrobných metód

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3681378  Megjelentetés dátuma: 30.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac