Obchodník pre predaj paletových regálov

Edgar Baker s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac+odmeny za predaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme špičkového odborníka pre predaj paletových regálov. Hľadáme človeka, ktorý dokáže rozšíriť rady našich zákazníkov, ktoré dnes tvoria spoločnosti od tých najmenších až po nadnárodné koncerny pôsobiace aj mimo Slovenska.

Vysoké platové ohodnotenie, výborná príležitosť (za predpokladu očakávaného výkonu)
- Možnosť sebarealizácie
- Automobil aj pre súkromné účely
- Potrebné vybavenie pre obchodníka štandardom
- Nadštandardne vybavené pracovné prostredie
- Príjemný kolektív
- Vzdelávanie (Jazyky, Kurzy, Zručnosti)
- Ostatné benefity (Flexibilný pracovný čas, Stravné lístky nad rámec zákona, Nápoje...)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je známa, stabilná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby a predaja kancelárskeho nábytku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Skvelú bývalú produktivitu potvrdenú referenciami
- Vysoké a produktívne pracovné nasadenie
- Ochotu ísť za hranice svojich síl
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Ochotu cestovať za zákazníkmi aj mimo Slovenska
- Minimálne Stredoškolské vzdelanie
- Úspešná prax v odbore predaja

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3678918  Megjelentetés dátuma: 10.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac