Obchodno - technický poradca (vhodné pre absolventa)

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mes. Brutto Fix + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za predaj vo zverenom regióne (LV, VK, ZV, ZM),
- odborné technické poradenstvo,
- komunikácia a udržiavanie aktívnej spolupráce s obchodnými partnermi,
- príprava a vedenie odborných školení pre obchodných partnerov,
- spracovanie cenových ponúk, objednávok,
- monitorovanie nových trendov v oblasti energetiky, ako aj konkurencie,
- reporting.

- práca v úspešnej medzinárodnej firme, považovanej za technického lídra vo svojom segmente,
- možnosť kariérneho a osobnostného rastu,
- veľmi slušný pracovný komfort - služobné auto, mobil, tablet,..,
- pravidelné školenia a vzdelávanie,
- stravné nad rámec zákona,
- Multisport karta,
- zamestnanecké zľavy a zľavy u partnerov.

Svoje materiály (životopis a motivačný list) posielajte v slovenskom alebo v anglickom jazyku.
Stručne budeme odpovedať všetkým uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysokoškolské vzdelanie v technickej oblasti,
- obchodné skúsenosti s technickými produktmi v oblasti B2B sú výhodou avšak nie podmienkou,
- proaktívny prístup k zákazníkovi,
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
- organizačné zručnosti,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- silná motivácia učiť sa nové veci,
- záujem o nové technológie,
- vodičský preukaz B.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3639415  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR/mes. Brutto Fix + variabilná zložka