Stavbyvedúci pre pozemné stavby

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálna stavba je v okolí Bratislavy, avšak neskoršie stavby môžu byť v inom regióne Slovenska (príspevok na ubytovanie pri stavbách mimo BA)

- podieľanie sa na príprave spustenia zákazky
- príprava pracovného harmonogramu pridelenej stavby a kontrola plnenia pracovného harmonogramu
- zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
- plánovanie, organizovanie a kontrolovanie vykonávaných prác na stavenisku v súlade so stanoveným rozpočtom a harmonogramom,
- realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- spolupráca s oddelením nákupu a prípravy
- zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu
- kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a
kvality
- príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov
- odovzdanie realizovaného diela, technických a finančných podkladov k ukončeniu projektu

- práca v stabilnej Slovenskej spoločnosti
- TPP alebo SZČO
- práca priamo u zamestnávateľa, nie cez agentúru
- miesto výkonu práce podľa stavby, po celom Slovensku

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je stabilná Slovenská stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavbyvedúci

Počet rokov praxe

5

- oprávnenie ako stavbyvedúci pre pozemné stavby
- samostatnosť
- organizačné schopnosti zručnosti
- komunikačné zručnosti

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3630421  Megjelentetés dátuma: 19.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac