Bezpečnostný Technik - Stavebníctvo (práca 90% v kancelárii 10% v teréne) 1800€ btt.

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1800€ btt.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelný dohľad v oblasti BOZP a preventívne protipožiarne prehliadky na jednotlivých staveniskách,

Školenie a usmerňovanie zamestnancov v oblasti BOZP a OPP v nadväznosti na metódy a inštrukcie,

Hodnotenie bezpečnostných rizík - zisťovanie, posudzovanie a riešenie možných nebezpečenstiev, rizík a ohrození, ktoré môžu pri výkone práce nastať,

Riešenie problémov týkajúcich sa bezpečnosti práce,

Tvorba pravidelných správ a reportov z oblasti BOZP, reporting vedeniu spoločnosti,

Vyšetrovanie príčiny vzniku prípadných úrazov/nehody,

Príprava a aktualizácia dokumentov.

Jazykové kurzy hradené zamestnávateľom,
Gastrolístky hradené zamestnávateľom,
MultiSport karta,
Odborné školenia,
Práca v medzinárodnom tíme stavebných špecialistov,
Možnosť kariérneho rastu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výstavby ciest a diaľníc.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

BOZP

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Znalosť OHS slovenskej legislatívy a štandardov,
Znalosť anglického jazyka na komunikatívny úrovni,
Skúsenosť na obdobnej pozícii min. 3 roky,
Skúsenosť ako BOZP technik v stavebnej spoločnosti je veľkou výhodou,
Zodpovednosť, samostatnosť,
Časová flexibilita - v nevyhnutných prípadoch práca v noci, prípadne počas víkendu.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3576768  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1800€ btt.