Hľadáme šikovného zubného lekára /lekárku

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2.000 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie stomatologickej starostlivosti

- príjemné pracovné prostredie
- moderné vybavenie
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- ostatné benefity budú kandidátom predstavené na pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je ambulancia poskytujúca stomatologickú starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- zručnosť
- samostatnosť a zodpovednosť
- ochota učiť sa

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3535702  Megjelentetés dátuma: 13.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2.000 eur brutto