Vedúci zásobovania

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
1500€ btt.,finálna suma základnej zložky bude upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie dodávok materiálu a výrobkov podľa požiadaviek a v súlade s harmonogramom výroby

Riadenie a nastavovanie skladových zásob

Vedenie evidencie a inventúr

Optimalizovať náklady dodávateľsko- odberateľského reťazca a zefektívňovať procesy s tým spojené

Vedenie tímu (5 ľudí) mentoring, couching

Spolupráca s ostatnými oddeleniami

Benefity spoločnosti budú prezentované na osobnom pohovore.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis aj v AJ.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba špecializovaných strojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Adekvátne skúsenosti v nákupe/zásobovaní sú podmienkou

Anglický jazyk alebo Francúzsky jazyk - komunikatívna úroveň nutná

Skúsenosti s vedením tímu a schopnosť motivovať ľudí

Vyjednávacie a riadiace schopnosti, precíznosť

Odolnosť voči stresu a ochota hľadať riešenia

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3460964  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500€ btt.,finálna suma základnej zložky bude upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúsenosti kandidáta