Predák/Tlmočník na stavbe Španielčina/ Angličtina / Slovenčina

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tlmočenie a preklad z/do španielskeho jazyka v teréne (na stavbe),
Prekladanie úradných dokumentov z oblasti stavebníctva z/do španielskeho jazyka,
Pomoc interným kolegom a externým dodávateľom s komunikáciou so zahraničnými partnermi,
Pomocné stavebné práce.

Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
Jazykové kurzy hradené zamestnávateľom
MultiSport karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná spoločnosť zameraná na stavebnú oblasť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Španielsky jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať na stavenisku;
Skúsenosti zo stavbárskeho prostredia -výhodou;
Samostatná a komunikatívna osobnosť;

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3460172  Megjelentetés dátuma: 2.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 2 500 EUR/mesiac