Vodič- zásobovač

Edeny s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacDohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme zodpovedného a spoľahlivého kolegu na pozíciu vodič- zásobovač.
Pracobná doba od pondelka do piatka podľa množstva vykládok.

Náplň:
- prepravovanie a dodávanie tovaru podľa vopred dohodnutých podmienok v rámci územia SR (okrem východného Slovenska),
- kontrolovanie množstva a druhu dodaného tovaru pri vykládke, odovzdávanie potrebnej dokumentácie zákazníkom,
- kontrolovanie technického stavu zvereného motorového vozidla (údržba, servis)

- zázemie v dlhodobo fungujúcej spoločnosti,
- mobilný telefón,
- stravné lístky.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš životopis na našu e- mailovú adresu.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať na danej pracovnej pozícii. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Materská spoločnosť Tatár Pékség Kft., ktorá je súčasťou siete potravinárskeho priemyslu pôsobí na maďarskom trhu už 40 rokov.
Spoločnosť Edeny s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov a je jednou z najväčších distribútorov mrazených pekárenských výrobkov. V súčasnosti udržiavame kontakty prostredníctvom 3 regionálnych zástupcov a 3 vodičov nákladných automobilov s 250 domácimi partnerskými pekárňami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3830636  Megjelentetés dátuma: 28.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac