Vedúci Skladu

EDART s.r.o.

Miesto práce
Trenčianske Stankovce
Termín nástupu
ihneď
820 EUR/mesiac820 + dalsie odmenovanie, spolu az do vysky 1.300 Eur mesacne v cistom. Pracujete len kazdy druhy tyzden. Okrem mzdy je kazdy den poskytnute aj stravne, tiez zohladnena praca cez vikend. Moznost dalsieho odmenovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie podriadených skladníkov
• Plánovanie pracovných zmien, zadeľovanie úloh a koordinovanie činnosti v rámci skladu
• Dozeranie, dohľad a zodpovednosť za správne uskladnenie, manipulovanie, nakladanie, vykladanie, prekladanie tovaru z vozidiel a návesov/prívesov a zabezpečenie bezpečnosti tovaru
• Kontrolovanie a zabezpečenie dodržiavania bezpečnostných, protipožiarnych predpisov
• Navrhovanie opatrení zameraných na optimalizovanie procesov skladového hospodárstva
• Spolupráca na inventurách tovaru v sklade
• Kontrola a zabezpečenie udržiavania skladových priestorov v predpísaných podmienkach
• Kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
• Vedenie nákladného vozidla a vykonávanie všetkých s tým súvisiacich činností, ako napríklad nakladanie a vykladanie prepravovaného tovaru, čistenie a technická údržba motorového vozidla
• Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
• Ďalšie práce týkajúce sa dopravy, skladovania a prekladania tovaru na základe pokynov Zamestnávateľa

- práca v stabilnej spolocnosti
- dlhodoba spolupraca
- odmenovanie

Zivotopisy zasielajte na emailovu adresu [email protected]. Odpovedat budeme len nami vybratym uchadzacom. Dakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

praca na vysokozdviznom voziku, vodicske opravnenie skupiny C,E

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je medzinárodná nákladná cestná doprava a špedícia so zameraním na Španielsko a Portugalsko. Na trhu fungujeme od mája 2010.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2197941  Megjelentetés dátuma: 28.12.2022  Alapbér (bruttó): 820 EUR/mesiac