Asistent/ka obchodného / nákupného oddelenia

eD system a.s.

Miesto práce
Stará Vajnorská 21, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie cenových ponúk, zakladanie objednávok, faktúr, i.
- podpora pre pridelených partnerov a zákazníkov
- zastrešenie content manažmentu
- podpora nadriadeného
- spolupráca s ostatnými oddeleniami

Pracovné miesto asistenta/tky obchodného oddelenia je vytvorené v rámci stážového programu spoločnosti, avšak stážistu považujeme za plnohodnotného člena nášho tímu.
Študentom tohto programu ponúkame nasledovné:
- motivujúca finančná odmena a dlhodobá spolupráca
- odborné školenia a iné vzdelávacie aktivity
- pravidelné stretnutia s členmi manažmentu
- sociálny a benefitný program
- priateľské a zároveň dynamické pracovné prostredie

Svoje štrukturované životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na našu e-mailovú adresu.

Vo správe uveďte, že súhlasíte, aby spoločnosť eD´system Slovakia, s.r.o., spracovávala Vaše osobné údaje pre účely výberového konania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Entuziastický a pozitívny prístup
- Komunikatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce
- Chuť na sebe pracovať

eD system patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 300 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 200 000 produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2739434  Megjelentetés dátuma: 27.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou