Produktový manažér senior /IT distribúcia/

eD system a.s., organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Prievozská 6, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: od 1500 eur brutto/mesačne + motivujúca variabilná odmena vyplácaná na mesačnej báze podľa vyhodnotenia KPI.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

eD system a.s. hľadá do svojho nákupného tímu nadšenca pre IT technológie s praxou v oblasti PC notebookov a príslušenstva!

Tvojou náplňou práce bude:
* zabezpečenie dodávok, podpory a podmienok pre ďalší predaj a distribúciu IT produktov od prideleného výrobcu významnej PC značky
* aktívna komunikácia s dodávateľmi/výrobcami IT pridelených produktov, dojednávanie obchodných podmienok
* dohľad nad optimálnym objednávaním tovaru, skladových zásob, obrátky tovaru, financovaním dodávok, riešenie reklamácií
* poskytovanie poradenstva a konzultácie obchodnému oddeleniu a zákazníkom spoločnosti
* zabezpečenie a aktualizácia všetkých produktových dát v informačných systémoch spoločnosti, zalistovanie nových produktov
* sledovanie konkurencie a optimálne nastavenie cenotvory na pridelené produkty
* príprava marketingových akcií na podporu predaja produktov z prideleného portfólia
* príprava a aktualizácia forecastov predaja na mesačnej a kvartálnej báze
* poskytovanie požadovaných reportov a súčinnosti pre dodávateľov
* pravidelný reporting nadriadenému

* príjemné a priateľské pracovné prostredie,
* možnosť odborného a profesijného rastu,
* rôznorodé akcie organizované pre zamestnancov
* 2 dni osobného voľna nad rámec bežnej dovolenky,
* možnosť práce HO niekoľkokrát počas mesiaca,
* nadštandardná starostlivosť o zdravie zamestnancov,
* podpora športových aktivít zamestnancov - MultiSport karta alebo RELAX poukážky,
* odmena pri pracovnom výročí,
* príspevok na firemné aktivity pre jednotlivé oddelenia,
* 2dni extra voľno pre otca pri narodení dieťaťa,
* motivačná odmena za doporučenie kolegu,
* odmena za adaptáciu kolegu - zaúčanie nového kolegu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu zaslaných žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Produktový manažér v oblasti IT
3

* skúsenosti s prácou produktového, category, alebo obchodného manažéra v IT biznise min.3 roky - NUTNÉ
* všeobecný prehľad v oblasti IT technológií, špeciálne v oblasti PC
* nadšenie pre technológie
* chuť obchodovať, komunikovať s dodávateľmi a zákazníkmi
* strategické a koncepčné myslenie
* organizovanosť a vysoká miera samostatnosti
* aktívny prístup a orientácia na výsledok

eD system patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 300 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 200 000 produktov.

Pestovateľská 9
821 04 Bratislava
ID: 3690892  Megjelentetés dátuma: 2.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac