Web administrátor

ECO Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Moldavska 43, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
08.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou prácou bude predovšetkým správa našich webov administratívne a graficky, príprava akcií a sledovanie dostupnosti a aktualizácia produktov.

- Editovanie webstránok po textovej a grafickej stránke v CMS
- Tvorba grafických bannerov pre webstránky a letáky
- Aplikovanie SEO techník (v spolupráci s externou firmou)
- Nastavovanie a úprava PPC kampaní (v spolupráci s externou firmou)
- Analýza návštevnosti webstránok
- Social media marketing (v spolupráci s externou firmou)
- Práca na vlastnom CMS systéme
- Prinášanie nápadov na zlepšenie
- Úzka spolupráca s členmi ostatných oddelení

- pracovná stanica (Mac alebo Windows)
- možnosť osobného rozvoja a príležitosť učiť sa
- Mladý a priateľský kolektív
- Možnosť naplno ukázať svoj kreatívny potenciál
- Pohyblivá pracovná doba

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis. Pre túto pozíciu nie je potrebné posielať motivačný list.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti ECO Technologies, s.r.o. dávate súhlas na spracovanie týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov za účelom získania zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Adobe InDesign - Základy
Adobe Photoshop - Pokročilý
Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy
WordPress - Základy
HTML - Základy

Čo očakávame?
- aktívny záujem o online marketing
- skúsenosti s grafikou podmienkou
- skúsenosti s platformami WP, JOOMLA, CMS výhodou
- znalosť HTML, CSS, PHP výhodou
- proaktívny prístup k práci, zodpovednosť
- schopnosť vedieť si stanoviť priority a navrhovať riešenia
- znalosť anglického jazyka veľkou výhodou

Spoločnosť ECO Technologies s.r.o. bola založená v roku 2012 za účelom sprístupnenia energeticky nenáročných, kvalitných a overených výrobkov (z oblasti klimatizácií, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky). Snažíme sa byť čo najbližie k našim terajším aj budúcim zákazníkom cez naše internetové stránky ecotechnologies.sk, klimoska.sk a ventilator.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2833058  Megjelentetés dátuma: 30.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou