Asistentka / administratívna pracovníčka

Eco 3 Energy spol. s r. o.

Miesto práce
Dvojkrížna 49, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Poskytovanie administratívnej a organizačnej podpory pre manažment spoločnosti podľa potrieb
-Prijímanie a uvádzanie návštev a zabezpečenie občerstvenia
-Vybavovanie telefonátov a komunikácia s klientmi spoločnosti
-Obsluha telefónu, počítača a tlačiarní
-Bežná administratívna korešpondencia
-Evidencia pošty a knihy jázd, komunikácia s úradmi
-Príprava a kontrola podkladov k fakturácií
-Starostlivosť o bežný poriadok a čistotu kancelárie počas pracovného dňa
-Samostatné riešenie bežných prevádzkových potrieb súvisiacich s bezproblémovým chodom kancelárie
-Podpora pri organizácií pracovných ciest - ubytovanie, doprava, vyúčtovanie

Bude predmetom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka na úrovni – B2 – pokročilý
- ovládanie kancelárskej znalosti PC
- práca v programoch MS Office
- dobré organizačné, spoľahlivosť, samostatnosť a komunikačné zručnosti
- prax v oblasti administratívy obchodnej spoločnosti
- profesionalita, diskrétnosť, príjemné vystupovanie,
- ochota flexibility

Spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou, predajom, montážou a servisom klimatizačných, chladiarenských, vzduchotechnických zariadení a tepelných čerpadiel.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3282285  Megjelentetés dátuma: 21.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1100€