Servisný operátor pre formy a kopytá

ECCO Slovakia, a. s.

Miesto práce
Dúbravca 6103/6, Martin-Košúty, okres Martin
Termín nástupu
ihneď
nástupný plat 592 € brutto s postupným navýšením do 867 € + príplatky 132 € (spolu od 724 - 999 € brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- čistenie a pieskovanie foriem
- príprava a transport kopýt do výroby a napäť
Zodpovednosť za:
A) Trvale dobrý stav a čistenie foriem a kopýt
B) Nachystanie foriem a kopýt pre produkciu
C) Transport na vyznačené miesto pre produkciu
D) Prebratie foriem a kopýt so springerom (vypísaná evidencia na kartách)
E) Transport foriem a kopýt z výroby na ďalšiu prípravu
F) Uloženie pripravených foriem a kopýt do vozíkov na príslušné miesto
G) Evidencia stavu prípravy foriem a kopýt na príslušné tlačivo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, spoľahlivosť
- manuálna zručnosť a precíznosť
- schopnosť dotiahnuť veci do konca
- dodržiavať pravidlá, čestnosť, pracovitosť

ECCO Slovakia, a. s. v Martine je pobočkou dánskej spoločnosti vyrábajúcej značkovú vychádzkovú pánsku, dámsku a detskú obuv už 25 rokov. Spoločnosť ECCO bola založená ako rodinná firma v roku 1963 a patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti výroby obuvi. Spoločnosť je známa ako firma podporujúca neustále inovácie a rozvoj, s dôrazom na kvalitu a pohodlnosť svojich výrobkov ako aj investovaním do zlepšovania pracovného prostredia a rozvoja ľudí.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3466895  Megjelentetés dátuma: 12.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástupný plat 592 € brutto s postupným navýšením do 867 € + príplatky 132 € (spolu od 724 - 999 € brutto)