Špecialista infolinky

eCall Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
720 - 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Denná telefonická a mailová komunikácia / ty nevoláš, ani nič neponúkaš, klienti kontaktujú nás
- administratívne práce
- Práca s PC v našich systémoch
- Poskytovanie informácií o službách našich zákazníkov

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Motivačné súťaže a iné výhody (vyhodnotenie každý mesiac)
- Jednozmenná prevádzka
- Homeoffice
- Kompletné zaškolenie – komunikačné zručnosti aj práca s PC, na všetko ťa pripravíme.
- Firemné teambuildingy a večierky

Si komunikatívny? Chceš prácu kde máš voľné víkendy a nerobíš nočné? Tak potom si na správnom mieste a my hľadáme práve teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- Spoľahlivosť a samostatnosť pri riešení úloh
- Flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci

Spoločnosť eCall Slovakia pre svojich klientov prináša okrem širokého portfólia služieb vysoký pomer kvality a kvantity. Základom úspechu programu realizácie strategických cieľov je poskytovať služby v splnení vecných, časových požiadaviek v čo najvyššej kvalite.

Víziou spoločnosti eCall Slovakia je udržanie trvalého rastu v oblasti pôsobenia a to bez ohrozenia vnútorných hodnôt a kvality služieb. Chceme si naďalej udržať imidž špičkovej firmy v oblasti kontaktných centier, poskytujúcej riešenia v garantovanej vysokej kvalite, v dohodnutom rozpočte a čase.

www.ecallslovakia.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3691244  Megjelentetés dátuma: 26.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 720 - 750 EUR/mesiac