Spracovanie potravín 4.50 EUR hod na TPP alebo dohodu

Eat Happy s.r.o.

Technická 7 Bratislava - mestská časť Trnávka, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
4.50

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Balenie a príprava potravín 4.50 EUR hod. v Ružinove BA Trnávka - pri Avione. OC KORZO.
Balenie. Príprava potravín. Výpomoc v sklade. Ukladanie tovaru. Umývanie riadu a podobné pomocné práce vo výrobe..
Vhodné aj ako nočná brigáda alebo dennýtrvalý pracovný pomer na zmluvu podľa záujmu a možností prevádzky.
Stravné 4.50 a bonus podľa dohody plus platený nadčas.
Stači poslať SMS s menom a žiadosťou o prácu na uvedené čislo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

www.eathappy.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3259106  Megjelentetés dátuma: 2.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4.50