Kontrolór kvality

EASYS, s. r. o.

Miesto práce
Kukučínova 718, 911 01 Trenčín
800,00 - 950,00-eur brutto plus zamestnanecké a firemné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávať vstupnú, výstupnú a procesnú kontrolu kvality
zaznamenávať a uchovávať informácie o vykonaných kontrolách
vytvárať kontrolné inštrukcie pre vstupnú, výstupnú a medzioperačnú kontrolu,
kontrola a čítanie výkresovej dokumentácie, elektrických schém a zostavných výkresov,
vykonávanie deštruktívnych testov ťahom krimpovaných spojov

stravenky hradí v plnej výške firma,
13. a 14. plat,
firemné benefity, športové a spoločenské aktivity

minimálne 1 rok skúseností v oblasti kvality (montážna výroba, elektrotechnický priemysel)
výberové konanie bude prebiehať na základe telefonickej a následne písomnej komunikácie
v sídle spoločnosti v Trenčíne.
Prednosť majú uchádzači s praxou a znalosťou aspoň jedného z jazykov AJ/NJ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Práca s PC a MS office,
Elektrotechnické vzdelanie,
skúsenosti s používaním meracích zariadení ako je meter, posuvné meradlo, uhoľník, multimeter
schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu, elektrické schémy a zostavné výkresy
výhodou sú znalosti noriem ISO 9001,
znalosť AJ/NJ výhodou,
samostatnosť, zodpovedný prístup k práci

Firma EASYS, s. r. o. pôsobiaca v Trenčíne od roku 2005 je montážnym závodom na výrobu elektrických plát, elektrických kabinetov a vyšších technologických celkov určených pre polovodičový priemysel, polygrafický priemysel a tiež pre solárny priemysel.
Medzi dlhoročných zákazníkov firmy EASYS, s. r. o. patria významné nadnárodné spoločnosti.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3756518  Megjelentetés dátuma: 6.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,00 - 950,00-eur brutto plus zamestnanecké a firemné benefity