Elektrotechnik pre montáž elektrorozvádzačov

EASYS, s. r. o.

Miesto práce
Kukučínova 718, 911 01 Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
650eur +benefity, stravenky hradí v plnej výške firma, výkonnostné prémie, 13. a 14. plat, príspevok na rekreáciu zamestnancov, firemné akcie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme elektrotechnikov na pracovnú zmluvu alebo živnosť pre montáž elektrorozvádzačov.

jednosmenná prevádzka
stravné lístky hradí v plnej výške firma
po zapracovaní výkonnostné prémie

Informácie o výberovom konaní

Prax v odbore výhodou.

Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax v montáži elektrorozvádzačov.

Firma EASYS, s. r. o. pôsobiaca v Trenčíne od roku 2005 je montážnym závodom na výrobu elektrických plát, elektrických kabinetov a vyšších technologických celkov určených pre polovodičový priemysel, polygrafický priemysel a tiež pre solárny priemysel.
Medzi dlhoročných zákazníkov firmy EASYS, s. r. o. patria významné nadnárodné spoločnosti.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3644566  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650eur +benefity, stravenky hradí v plnej výške firma, výkonnostné prémie, 13. a 14. plat, príspevok na rekreáciu zamestnancov, firemné akcie