Vedúci prevádzky STK

Easy Check, s.r.o.

Miesto práce
Farárske 27, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Júl 2021
1 000 - 2 000 EUR/mesiacVýška odmeny a bonusov závisí na dodržaní zverených úloh.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu na vedúcu pozíciu stanice technickej kontroly v Trnave.

Máte skúsenosť s riadením ľudí? Považujete sa za dobrého tím lídra,
ktorý vie svoj tím motivovať, viesť, ale i pokarhať?
Ak máte radi výzvy, nové podnety a chcete byť súčasťou jednej z
najrýchlejšie rozrastajúcej sa stanice technickej kontroly na západnom
Slovensku potom hľadáme práve VÁS!

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Zodpovednosť za striktné dodržanie času objednania a dĺžky
trvania kontroly
- Zodpovednosť za správny chod stanice technickej kontroly, za
riadenie ľudí, kontrolu pracoviska
- Zodpovednosť za správne fungovanie pracovných zmien po
personálnej aj procesnej stránke
- Zodpovednosť za včasný príchod zamestnancov do práce
- Zodpovednosť za školenie nových zamestnancov a za dochádzku
zamestnancov
- Zodpovednosť za čistotu na pracovisku
- Dodržiavanie predpisov BOZP, OOPP, ISO a OPP na pracovisku
- Navrhovanie zlepšenia procesov a plnenie úloh podľa pokynov
majiteľa
- Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami

- Práca s interným systémom spoločnosti
- Reportovanie riaditeľovi stanice technickej kontroly

Služobné vozidlo

Vzhľadom na množstvo žiadostí budeme kontaktovať len vyhovujúcich
uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, bezpečnostné zložky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Technické myslenie - Expert
Organizačná schopnosť - Expert
Vedenie tímu - Expert
Manuálna zručnosť - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Zodpovednosť - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

bezpečnostné zložky, doprava, vedúca pozícia

Počet rokov praxe

10

Práca je ideálna pre výslúhového vojaka ,výsluhového dôchodcu. Skúsenosť s podobnou pozíciou aspoň 10 rokov.

Min.vek uchádzača 40 rokov
Skúsenosť s vedením ľudí
Praktické myslenie
Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Tímový duch
Rozhodovanie
Technická gramotnosť
Dominantnosť

EASY CHECK je viac než klasická STK , okrem Technickej a Emisnej kontroly vykonávame aj Kontrolu Originality a prihlasovanie vozidiel "na kľúč" - ZDARMA. Sme najväčšia a zároveň najmodernejšia STK v Západoslovenskom regióne. Nie sme obyčajná staromódna a nudná STK. V našom záujme je ponúknuť zákazníkom vždy niečo navyše. K práci pristupujeme zodpovedne a budujeme svoju značku prostredníctvom všetkých dostupných možností vrátane online sveta.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4031582  Megjelentetés dátuma: 9.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac