Kontrolný technik TK, EK, KO

Easy Check, s.r.o.

Miesto práce
Farárske 27, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.8.2019
Mzdové podmienky (brutto)
850,-€ + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Novovzniktutá STK Trnava hľadá pracovníkov do TPP na pozíciu kontrolný technik: TK, EK, KO

- k dispozícii služobné vozidlo
- ubytovanie

V prípade Vášho záujmu nám pošlite životopis na mailovú adresu. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automechanik, autoelektrikár, opravár poľnohospodárskych strojov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E, T

Počet rokov praxe

1

lojálnosť, spoľahlivosť, práca v kolektíve,
prax minimálne 2r v obore automechanik, autoelektrikár alebo opravár poľnohospodárskych strojov výhodou

EASY CHECK je viac než klasická STK , okrem Technickej a Emisnej kontroly vykonávame aj Kontrolu Originality a prihlasovanie vozidiel "na kľúč" - ZDARMA. Sme najväčšia a zároveň najmodernejšia STK v Západoslovenskom regióne. Nie sme obyčajná staromódna a nudná STK. V našom záujme je ponúknuť zákazníkom vždy niečo navyše. K práci pristupujeme zodpovedne a budujeme svoju značku prostredníctvom všetkých dostupných možností vrátane online sveta.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3021161  Megjelentetés dátuma: 19.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850,-€ + bonusy