Hlavný účtovník

EASY Bývanie, s.r.o.

Miesto práce
EASY Bývanie, s.r.o., Vojtecha Tvrdého, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1000 –1600 EUR podľa skúseností + benefity (občerstvenie, príjemné pracovné prostredie, ústretovosť kolegov, voľná pracovná doba, v piatok home office alebo práca do 12:00)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kompletné vedenie účtovníctva
vedenie komplexnej mzdovej agendy
spolupráca a komunikácia s príslušnými úradmi (Finančné úrady, Sociálna poisťovňa, Banky)
spracovanie priznaní DPH a kontrolných hlásení, dane
tvorba mesačných/ročných účtovných uzávierok
príprava podkladov pre daňové priznanie
spracovanie štatistických výkazov

Práca v mladom a príjemnom kolektíve, v moderných priestoroch v centre Žiliny
Práca vo firme s rastúcim potenciálom
Firemný telefón, notebook k dispozícii
Flexibilný začiatok a koniec pracovnej doby
Firemné akcie (narodeniny, teambuildingy)
Platené dni voľna navyše

Dovoľujeme si vás informovať, že s Vašimi osobnými údajmi poskytnutými vo Vami zaslanom životopise bude nakladané plne v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení (ďalej len „Zákon o ochrane osobných údajov“).

Výberové konanie sa uskutoční individuálne na pobočke spoločnosti Good One Services, s.r.o. na ul. V. Tvrdého 5 v Žiline. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 13.9.2019.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Prax v podvojnom účtovníctve
Skúsenosti s programom Omega, Sunsoft (mzdy)
Ovládanie problematiky daní
Časom schopnosť viesť tím resp. asistenta
Samostatnosť, dôkladnosť, zodpovednosť
Práca nie je vhodná pre absolventa bez skúseností

Hlavnou činnosťou firmy je poskytovanie komplexných služieb v oblasti bývania. Sídlime v centre Žiliny.
ID: 3738164  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 –1600 EUR podľa skúseností + benefity (občerstvenie, príjemné pracovné prostredie, ústretovosť kolegov, voľná pracovná doba, v piatok home office alebo práca do 12:00)