Obchodný manažér - predajca školení MS Office

eAkademy, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
5.3.2020
900 EUR/mesiacHľadáme externého obchodníka. Počas rozbehu ponúkame vstupný bonus po prvom mesiaci vo výške 900,- a po druhom mesiaci 600,- €. Samozrejme % z obratu. Štandardne si náš obchodník zarobí 1.500-3.500€ mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašich cieľom bude dosiahnuť primeraný predaj našich školení hlavne v BA a TT kraji.
Vaše úlohy:
- nájsť a osloviť zákazníka (štandardne oslovenie prebieha telefonicky a nasleduje emailová ponuka),
- samostatná (osobná) prezentácia našich školení u zákazníka (po zaškolení),
- príjem objednávok (tu sa budeme tešiť spolu s Vami),
- udržiavanie aktívnej komunikácie so zákazníkom,
- účasť na prvom školení u zákazníka (spolu s lektorom).
Predávajú sa len školenia MS Office (90 % tvorí predaj MS Excel, 5% MS Project,...)

Poskytneme vybavenie (notebook, telefón, vizitky, ... )

Odpovedáme každému uchádzačovi do 48 hodín od doručenia jeho emailu.
Na začiatku prebehne otestovanie vašich vedomostí a schopností (na diaľku, netreba nikam cestovať).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme človeka pracovitého a komunikačne zručného.
Požadujeme príjemné vystupovanie voči zákazníkovi, dodržiavanie termínov.

Spoločnosti eAkademy s.r.o. poskytuje vzdelávanie dospelých v oblasti IT. Používame jedinečnú metódu eAkademy (prezenčné vzdelávanie formou riadeného tréningu, praktické testy pred školením – analýza potrieb vzdelávania, hotové príklady, skriptá, videokurzy).
ID: 3870375  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac