Obchodný manažér - predajca školení MS Office

eAkademy, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
5.3.2020
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacHľadáme externého obchodníka. Počas rozbehu ponúkame vstupný bonus po prvom mesiaci vo výške 900,- a po druhom mesiaci 600,- €. Samozrejme % z obratu. Štandardne si náš obchodník zarobí 1.500-3.500€ mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašich cieľom bude dosiahnuť primeraný predaj našich školení hlavne v BA a TT kraji.
Vaše úlohy:
- nájsť a osloviť zákazníka (štandardne oslovenie prebieha telefonicky a nasleduje emailová ponuka),
- samostatná (osobná) prezentácia našich školení u zákazníka (po zaškolení),
- príjem objednávok (tu sa budeme tešiť spolu s Vami),
- udržiavanie aktívnej komunikácie so zákazníkom,
- účasť na prvom školení u zákazníka (spolu s lektorom).
Predávajú sa len školenia MS Office (90 % tvorí predaj MS Excel, 5% MS Project,...)

Poskytneme vybavenie (notebook, telefón, vizitky, ... )

Odpovedáme každému uchádzačovi do 48 hodín od doručenia jeho emailu.
Na začiatku prebehne otestovanie vašich vedomostí a schopností (na diaľku, netreba nikam cestovať).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme človeka pracovitého a komunikačne zručného.
Požadujeme príjemné vystupovanie voči zákazníkovi, dodržiavanie termínov.

Spoločnosť eAkademy sa venuje vzdelávaniu dospelých. Našimi zákazníkmi sú spoločnosti od 200 zamestnancov. Robíme len vnútropodnikové školenia MS Office, hlavne MS Excel. Štandardne školievame u našich zákazníkov ľudí od pozície supervízor po vrcholových manažérov. Vždy skupiny do 10 ľudí. Nikdy nerobíme verejné kurzy.
Obrat spoločnosti medziročne rastie minimálne o 100 %. Starí zákazníci nám zostávajú verní a noví zákazníci každoročne pribúdajú (čo nás veľmi teší).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Školská 10
031 01 Liptovský Mikuláš
ID: 3870375  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac