Administratívny pracovník na 1 hod. denne na 3 dni v týždni

e-SroOnline s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
7,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej kancelárii v Nitre ponúkame nasledovnú pracovnú pozíciu:
- dlhodobá práca v oblasti administratívy (najmä evidencia/preberanie pošty, skenovanie dokumentov a pod.)
- cca 1 až 1,5 hod. denne na 3 dni v týždni (pondelok, streda, piatok)
- hodinová mzda 7,50 eur

Ide o jednoduché administratívne práce súvisiace najmä s evidenciou a preberaním pošty, skenovanie dokumentov, komunikácia s klientmi, návšteva pošty. Vyžaduje sa aj základná znalosť práce s počítačom (posielanie e-mailov a pod.).

Ide o dlhodobú pracovnú ponuku - nie sezónna brigáda.

Pozícia je vhodná pre:
- dôchodcov (aj predčasných dôchodcov alebo invalidných dôchodcov)
- študentov vysokej školy
- kohokoľvek, kto hľadá dlhodobú prácu na približne 1 až 1,5 hod. denne na 3 dni v týždni (pondelok, streda, piatok)

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú zadaným kritériam.

Miesto výkonu práce: Nitra (adresa kancelárie: Palánok 1, Nitra - Rezidencia Tabáň blok A, 1. poschodie).

Práca na približne 1 až 1,5 hod. denne 3 dni v týždni (pondelok, streda, piatok)
Hodinová mzda 7,50 eur

Životopis pošlite priamo cez portál profesia.sk alebo e-mailom ([email protected])

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžaduje sa základná znalosť práce s počítačom (posielanie e-mailov a pod.).

Poskytujeme administratívne a elektronické služby v oblasti zakladania, zmien, likvidácií obchodných spoločností a správy sídiel spoločností s celoslovenskou pôsobnosťou. Kancelárie máme v Bratislave, Košiciach, Žiline, Nitre, Trenčíne a Banskej Bystrici. web: www.sroonline.sk
ID: 4440674  Megjelentetés dátuma: 6.10.2022  Alapbér (bruttó): 7,5 EUR/hod.