Predavač/čka - DAC Fanshop (brigáda)

FK DAC 1904, a.s.

Miesto práce

Dunajská Streda

Termín nástupu

Ihneď

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

5,2 EUR/hod.Mzda prijatého uchádzača bude závislá od skúsenosti a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca s pokladňou
  • riešenie reklamácii, výmena tovaru pri predaji v DAC Store a pri predaji cez e-shop
  • administratívne práce a práca s tovarom
  • zodpovednosť za peňažnú hotovosť
  • zodpovednosť za preberanie tovarov a za fyzickú inventúru
  • dodržiavanie poriadku v DAC Store a v múzeu
  • práca s e-shopom (kontrola objednávok a príprava balíkov objednaných)
  • komunikácia s fanúšikmi, poskytnutie informácii o zápasoch, akciách
  • účasť na rôznych eventoch
  • ticketing - predaj vstupeniek na vonkajšie zápasy

  • Stabilita
  • Zľavy na produkty holdingu
  • Práca v zaujímavom a atraktívnom prostredí
  • Referral program - nájdi svojho kolegu a získaj zaujímavú odmenu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • vzťah k obchodu
  • plánovanie a organizácia, prijímanie rozhodnutí
  • orientácia na dosahovanie naplánovaných výsledkov
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • brigáda vhodná aj pre študentov vysokej školy

DAC 1904 je futbalový klub s bohatou históriou, dobre známy vďaka účinkovaniu vo Fortuna lige. Okrem prvoligového mužstva vedieme aj dorastenecké, žiacke a ženské kategórie mužstiev, ako aj prípravku detí v predškolskom veku. Sme hrdí, že na území MOL Football Academy trénujeme až 300 detí.

Naše hodnoty

  • Stanovujeme si odvážne ciele, odhodlane a vytrvalo hľadáme inovatívne a kreatívne riešenia pre udržateľný rast.
  • S láskou a cťou sa staráme o súčasný a budúci úspech našich regiónov a komunít.
  • Navzájom sa podporujeme a preberáme osobnú zodpovednosť za všetky naše rozhodnutia, činy a kvalitu našej práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4439519  Megjelentetés dátuma: 8.4.2024  Alapbér (bruttó): 5,2 EUR/hod.