Hlavný účtovník/Hlavná účtovníčka

Dunea

Miesto práce

Dunajská Streda

Termín nástupu

ihneď

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2000,-Eur/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komplexná zodpovednosť za účtovníctvo
  • sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti
  • mesačné a ročné závierky
  • príprava mesačných finančných reportov pre management spoločnosti
  • spolupráca pri príprave "Business plan" spoločnosti
  • spracovanie finančných výkazov vrátane daňového priznania k DPH a DzP
  • príprava štatistických a iných výkazov pre inštitúcie štátnej správy
  • komunikácia s Daňovým úradom a ostatnými inštitúciami štátnej správy
  • účtovanie špeciálnych účtovných prípadov
  • príprava podkladov pre audit, spolupráca s audítorskou spoločnosťou
  • metodické riadenie účtovníctva spoločnosti
  • koordinácia účtovného tímu

  • práca pre stabilnú spoločnosť
  • vzdelávacie aktivity

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, ozveme sa však len kandidátom, ktorí budú spĺňať naše požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo/Ekonomika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Fakturácia - expert
Mzdové účtovníctvo - expert
Podvojné účtovníctvo - expert
Pokladňa - expert
Personalistika - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Znalosť maďarské jazyka je výhodou

Spoločnosť Dunea, a.s. sa špecializuje predovšetkým na hiring a následný management ľudských zdrojov, na služby v oblasti účtovníctva, miezd, daňového poradenstva a transferového oceňovania.

Naším poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu v regióne Žitného ostrova. Pomáhame budovať kvalitný lokálny trh práce stojaci na pilieroch profesionality, kariérneho rastu, rozmanitosti a férových ponúk. Služby a pracovné ponuky sprostredkovávame predovšetkým firmám a ľuďom hľadajúcich si prácu v našom regióne.

Reprezentujeme spoločnosti Istermeat, a.s., Euromilk, a.s., FK DAC 1904, LOAR-VE, a.s., Warcun, a.s. - Hotel Amade Chateau, B.C. Invest, a.s. - Világi Winery, Agrosun spol. s r.o.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Burianová
E-mail: poslať životopis
ID: 3740496  Megjelentetés dátuma: 15.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000,-Eur/mes.