Vodič s vyklápacím návesom Slovensko

E group transport spol. s r.o.

Trenčianske Bohuslavice 232 (Hydrostav), 91607 Trenčianske Bohuslavice, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
24.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hľadáme do tímu nových vodičov nákladného ťahača s vyklápacím návesom, jazdia sa väčšinou strednej krátke a kratšie trasy medzi stavbou a kameňolomom, v regiónoch Západného a Juho-západného Slovenska.

Výhodné platové podmienky (transparentné prémie podľa fakturácie) a diéty v spoľahlivej a zabehnutej spoločnosti (presný výplatný termín a podobne). Reálna mzda je v hrubom od 1100 € a viac, priemerne sa pracuje pondelok-piatok 10 hodín denne a vychádza to približne 4,50€ až 5,50 €/hod. v čistom.

1. výhodou je bydlisko uchádzača - vodiča v regiónoch NR, TT, HC, MA, DS a blízkeho okolia
2. druh pracovného pomeru bude uzatvorený podľa požiadavky (potrieb) uchádzača: trvalý pracovný pomer, čiastočný pracovný pomer, dohoda, živnosť, ...

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

autodoprava, logistika, stavebníctvo

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. prax aspoň 1-2 roky je vítaná (ale nie podmienkou)
2. povinné je mať: psychologické vyšetrenie vodiča MKD, lekárske vyšetrenie a digitálnu tachografovú kartu, preškolenie vodičov.

Spoločnosť E group transport spol. s r.o. sa venuje nákladnej kamiónovej doprave (vnútroštátnej aj medzinárodnej) a obchodnej činnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2771749  Megjelentetés dátuma: 18.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100