Skladník - DZB Slovensko

DZB Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Staviteľská 7, Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - špecifikované na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie a výdaj tovaru
- zodpovednosť za naskladnenie a vyskladnenie tovaru
- práca na VZV
- zabezpečenie poriadku a čistoty skladových priestorov
- práca s PC
- zodpovednosť za tovar, inventarizácia

Ponúkame:

- nadštandardné platové ohodnotenie
- možnosť získania cenných skúseností a praxe
- možnosť profesijného rastu
- dlhodobá pracovná perspektíva
- možnosť uplatňovať svoje skúsenosti, nápady a znalosti
- stravné lístky

- Práca v mladom kolektíve, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Služobný mobil
- Teambuildingové aktivity

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis v SJ

V prípade veľkého počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Údaje sú uchovávané po dobu ukončenia výberového konania, následne bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz na VZV
- ochotný prístup
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom izolačných materiálov pre strechy, fasády, spodné stavby a podlahy pôsobiaca na území SR ako aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2731619  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou - špecifikované na osobnom pohovore