CATIA špecialista - konštruktér

DYTRON SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stručný popis pozície:
Technická podpora užívateľov CAD systému CATIA
Prezentácie CAD systému CATIA pre potenciálnych zákazníkov
Účasť na projektoch CAD a PLM systémov v oblasti automotive a high-tech
Školenia CAD systému CATIA

- Pracovná pozícia v stabilnej spoločnosti a perspektívnej oblasti
- Účasť na prestížnych projektoch v oblasti automotive a high-tech
- Atraktívne platové ohodnotenie, systém motivácie a benefitov
- Prístup k najmodernejším CAD / PLM technológiám
- Odborný rast (kurzy, školenia, ...)
- Príjemné pracovné prostredie
- Flexibilná pracovná doba

Profesijný životopis s kontaktnými informáciami zasielajte na adresu [email protected] . Do predmetu správy prosím uveďte: CATIA špecialista - konštruktér

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie - Strojnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CAD - Pokročilý
CATIA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Samostatnosť a zodpovednosť pri riešení
zadaných pracovných úloh, dôslednosť
- Skúsenosti v oblasti 3D CAD konštruovania
- Dobré prezentačné zručnosti
- Schopnosť viesť odborné prezentácie, školenia

DYTRON SLOVAKIA s.r.o. je stabilnou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou, ktorá na Slovensku pôsobí už 25 rokov.

Spoločnosť sa zaoberá vývojovými aktivitami pre rôzne v oblasti strojárstva, hlavne pre automobilový priemysel.

Naša spoločnosť ponúka v rôznorodých odvetviach priemyslu riešenia, znalosti a dlhoročné skúsenosti a softvérové nástroje pre zabezpečenie vývojových a konštrukčných prác (konzultácie, poradenstvo, školenia pre 3D konštruovanie a správu dát).

DYTRON SLOVAKIA s.r.o. je autorizovaným distribútorom PLM riešení (CATIA, ENOVIA, ICEM Surf) spoločnosti Dassault Systemes, svetovej jednotky v tejto oblasti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1075818  Megjelentetés dátuma: 28.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou