Strojník betonárne

DYNAMIK HOLDING, a.s.

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha výrobných zariadení betonárne
  • obsluha nakladača
  • riadenie práce cez počítač (plne automatizované miešanie)
  • zabezpečenie základnej údržby betonárne
  • vykonávanie ďalších pomocných prác súvisiacich so zabezpečením výroby betónu

  • perspektíva stáleho zamestnania v expandujúcej stabilnej spoločnosti,
profesionálny rast, vzdelávanie
  • práca na trvalý pracovný pomer,
  • práca v jednozmennej prevádzke
  • dôkladné zaškolenie
  • zamestnanecké výhody

Štrukturovaný životopis s uvedením predošlých zamestnaní a získanej praxe, osvedčenia, certifikáty
posielať mailom na : [email protected], alebo poštou na DYNAMIK TRADING, a.s. Štúrova 22, 949 01 Nitra. Požadujeme minimálne Stredné odborné vzdelanie. Odpovedáme iba vybraným uchádzačom, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stredoškolské vzdelanie technického smeru výhodou

Vodičský preukaz

C

  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • precíznosť
  • ochota učiť sa
  • technická zručnosť
  • práca na PC výhodou
  • oprávnenie na nakladač a strojnícky preukaz výhodou
  • vodičský preukaz typu C výhodou/ nie podmienkou

Staňte sa súčasťou rodiny DYNAMIK HOLDING, a.s.!
V rodinnej atmosfére sme od roku 1990 vyrástli na jednu z najvýznamnejších stavebných spoločností na Slovensku. Za ten čas sme úspešne realizovali viac ako 400 projektov, od menších rezidenčných domov až po najväčšie slovenské priemyselné parky pre TOP hráčov na našom trhu. Vieme, že udržateľný rozvoj celej spoločnosti a spokojnosť klientov je predovšetkým výsledkom odbornej práce celého nášho tímu. Preto vytvárame podmienky na rozvoj zamestnancov a podporujeme ich odborný rast. Vďaka tomu patríme medzi TOP zamestnávateľov v stavebníctve na Slovensku.
A čo o nás hovoria naši kolegovia?
63 % zamestnancov je spokojných so všetkými firmou poskytnutými benefitmi
88 % zamestnancov oceňuje naše povestné firemné teambuildingy
82 % kolegov si užíva benefit pružnej pracovnej doby
63 % je spokojných s formou home office a radi ho využívajú
... a to je len časť benefitov pre našich zamestnancov.

DYNAMIK HOLDING, a.s., zabezpečuje obsadzovanie pracovných pozícií pre centrálu spoločnosti ako aj pre svoje jednotlivé divízie: stavebnú - DYNAMIK CONSTRUCTION, s.r.o., obchodnú - DYNAMIK TRADING, s.r.o., dopravnú - DYNAMIK TRANS, s.r.o. a divízia developmentu nehnuteľností – DYNAMIK REAL, s.r.o.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Szárazová
E-mail: poslať životopis
ID: 2741998  Megjelentetés dátuma: 18.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou