Miben segíthetünk?

Projektový manažér / Konzultant pre dátové integrácie (Junior)

DXC Technology

Miesto práce
DXC Technology, Galvaniho, Ružinov
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je určená pre absolventa poprípade juniora.

Projektový manažér/Konzultant pre dátové integrácie (Junior)
zabezpečuje realizáciu analytickej a špecifikačnej fázy nasadzovania integračných riešení pre dátové a aplikačné integrácie systémov zákazníka pod dohľadom skúseného Senior Konzultanta. Kandidát je zodpovedný za analýzu požiadaviek, tvorbu špecifikácie s použítím dohodnutých štandardov, komunikáciou navrhnutých modulov a procesov s vývojovým tímom, koordináciu nasadenia integrácií so zákazníkom, participáciu pri testovaní a dokumentácii nasadeného riešenia.
Kľúčové zodpovednosti / povinnosti:
• analytická a organizačná podpora projektového tímu pri realizácii projektov
• poskytovanie konzultácií zákazníkom pri riešení ich požiadaviek a technických problémov
• aktívna komunikácia a koordinácia dodávateľov (interných aj externých)
• koordinácia celého procesu vývoja integrácií od technickej špecifikácie až po dodávku riešenia
• participácia na testovacej fáze
• príprava technickej a používateľskej dokumentácie
• reporting

Požiadavky:
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v technickom, obchodnom či ekonomickom smere
• Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
• proaktívny prístup a schopnosť riešiť vzniknutú situáciu
• systematickosť, organiačné schopnosti
• analytické myslenie a logické uvažovanie
• prax v oblasti projektového manažmentu vítaná

Vítané skúsenosti:
• znalosť procesov (ITIL, Agile, Prince2)
• agilná metodikou vývoja software
• znalosť integračných princípov a integračných technológií je výhodou
• práca v ticketovacích nástrojoch (JIRA, HPSM9, SNOW, GLPI atd.)

Od kandidáta očakávame:
• samostatnosť
• zodpovednosť
• ochotu učiť sa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

As the world’s leading independent, end-to- end IT services company, we are uniquely positioned to lead digital transformations — creating greater value for clients, partners and shareholders, and presenting growth opportunities for our people. We are among the world’s best corporate citizens.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

DXC Technology Slovakia s. r. o.
Galvaniho 7
82104 Bratislava
ID: 4123951  Megjelentetés dátuma: 16.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac