Hľadáme pracovníkov strážnej bezpečnostnej služby na objekt v Hlohovci.

DUX s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,40 Euro brutto /hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stráženie objektu obchôdzkou pracovníkmi strážnej bezpečnostnej služby , nepretržitá prevádzka, práca na 12 hod.pracovné smeny.

- práca na HPP, aj na Dohodu,
- odvody do všetkých poisťovní,
- platené nadčasy,
- platená dovolenka,
- gastrolístky,

podrobné informácie ohľadom ponuky práce Vám podá veliteľka objektu:p.Zuzana Kubíčková,
MT: +421918458476., prihlasenie záujemcov o prácu e-mailom: [email protected]. Pošlite nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

- platný preukaz odbornej spôsobilosti,
- čistý odpis z Registra trestov,
- dobrý zdravotný stav,
- spoľahlivosť a bezúhonnosť,

Spoločnosť DUX s.r.o. je súkromná bezpečnostná služba, ktorá zabezpečuje ochranu majetku a osôb na území Slovenskej republiky od roku 1998. Je držiteľom licencie na prevádzkovanie - strážnej služby, detektívnej služby, odbornej prípravy a poradenstva.
ID: 3429864  Megjelentetés dátuma: 24.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,40 Euro brutto /hod.