Hľadáme pracovníkov strážnej bezpečnostnej služby na objekt v Hlohovci s ubytovaním.

DUX s.r.o.

Miesto práce
okres Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stráženie objektu obchôdzkou v nepravidelných intervaloch.
Práca na 12-hod.pracovné smeny. Nepretržitá prevádzka.
Nutný platný preukaz odbornej spôsobilosti typu "S".

- práca na HPP,
- platené odvody do všetkých poisťovní,
- platené nadčasy,
- dovolenka,
- gastro-lístky

Informácie o výberovom konaní

Záujemcovia o prácu volajte MT: 0918458476,
alebo sa kontaktujte s veliteľom objektu na e-mail:
hc.vo.dux@gmail:com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- platný Preukaz odbornej spôsobilosti typu "S"
- čistý odpis z registra trestov-bezúhonnosť,
- dobrý zdravotný stav
- spoľahlivosť a serióznosť

Spoločnosť DUX s.r.o. je súkromná bezpečnostná služba, ktorá zabezpečuje ochranu majetku a osôb na území Slovenskej republiky od roku 1998. Je držiteľom licencie na prevádzkovanie - strážnej služby, detektívnej služby, odbornej prípravy a poradenstva.
ID: 3278521  Megjelentetés dátuma: 19.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou