Kuchár/ka

DUVOX, spol. s r. o.

Miesto práce
Kriváň
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
624 eur + obmena podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál studenej a teplej kuchyne, denného menu a minútkových pokrmov
- zodpovednosť za kvalitu, vzhľad, expedíciu a správnu teplotu podávaných jedál
- spolupráca pri tvorbe jedálnych lístkov a kalkulácií jedál
- sledovanie nových trendov v gastronómii a ich aplikácia v praxi
- sledovanie zásob a hospodárenie so surovinami
- dodržiavanie prevádzkových, hygienických a bezpečnostných predpisov

- práca v malom, dynamickom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie práca v perspektívnom, modernom zariadení
- zvýhodnené stravovanie, ubytovanie

Štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom zasielajte prosím na adresu [email protected]. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním Vášho životopisu súhlasíte so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia - kuchár

Počet rokov praxe

2

- vyučený v odbore
- prax v odbore min. 2 - 3 roky
- vysoké pracovné nasadenie, otvorenosť k zmenám
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita
- tímový hráč
- zvládanie stresu a nárazovej práce

Spoločnosť DUVOX, spol. s r. o. otvorila novú štýlovú reštauráciu, ktorá dáva priestor pre rodinné osalvy, denné stravovanie, svadby, spoločenské a firemné akcie. Zväčšenie prevádzky vytvorilo nové pracovné príležitosti pre šikovných, zodpovedných ľudí, ktorí hľadajú stabilné zamestnanie. Prevádzka DUVOX reštaurácia sa nachádza pri kruhovorm objazde v obci Kriváň.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3621864  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 624 eur + obmena podľa výkonu