Disponent

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Hegyeshalom, Maďarsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizovanie medzinárodnej nákladnej dopravy, riadenie nákladných automobilov
• Komunikácia s klientmi a subdodávateľmi
• Spolupráca s pobočkami a skladom
• Poskytovanie administratívnych úloh súvisiacich s organizáciou nákladnej dopravy

• Poskytujeme ubytovanie
• Príspevok na stravu
• Služobný mobilný telefón
• Moderné kancelárske prostredie, mladý dynamický tím
• Zabezpečené teplé jedlo

Miesto výkonu práce: Maďarsko - Hegyeshalom, 10 km od maďarských hraníc.
Nástup do práce - čo najskôr.

Ďakujeme všetkým za záujem, ale kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dobré organizačné schopnosti a flexibilita
• Minimálne stredoškolské vzdelanie
• Slovenský a maďarský jazyk
• Každodenná práca si vyžaduje znalosť nemeckého
alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• Dobrá znalosť MS Office
• Dobrá pracovná príležitosť pre začiatočníkov, ktorí
chcú získať skúsenosti v oblasti logistiky, ale vítame aj
záujemcov s niekoľkoročnými odbornými
skúsenosťami

Sme dcérskou spoločnosťou logisticko-prepravnej spoločnosti DUVENBECK a na Slovensku pôsobíme už viac ako 20 rokov. Medzi naše primárne aktivity patrí skladovanie, logistika, špedičná činnosť, výroba automobilových komponentov a nákladná doprava. Pre našich zamestnancov vytvárame komfortné pracovné prostredie a konkurencieschopné platobné podmienky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3304550  Megjelentetés dátuma: 7.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou