Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Kuchár - Sushi/Ázia v ALTO Sushi

DUTRE, s.r.o.

Miesto práce
ALTO Sushi, 1. mája, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiacStabilné miesto, Tringelty, osobné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ALTO Sushi pred pár dňami oslávilo 7 rokov svojej existencie a pri pravidelnom progrese je opäť na čase sa posunúť a rozšíriť. V tejto súvislosti sme sa rozhodli prijať ďalšieho kolegu do nášho tímu na pozíciu kuchára, prevažne teplej ázijskej kuchyne.

Práca v príjemnom prostredí a vo výbornom kolektíve neustále rozrastajúcej sa a'la carte ázijskej / japonskej reštaurácie / sushi baru v centre mesta Liptovský Mikuláš, s vyšším štandartom gastro prevádzky, vlastnou donáškovou službou, a proaktívnym cateringovým zameraním.

Príprava polievok, omáčok, studených a teplých predjedál, hlavných jedál, šalátov, a 'la carte lístka. Príprava, krájanie, dokončovanie, servírovanie sushi. Podielanie sa na tvorbe a zostavovaní menu, dodržiavanie stanovených receptúr a postupov.

Práca aj pred zrakom hosťa, v otvorenej kuchyni.
Príprava a dokončovanie objednávok na donášku.
Dodržiavanie hygienických a technologických postupov.

Stabilná a dlhodobá pracovná ponuka
Kariérny rast
Platový rast
Interné aj externé školenia

Práca v rozrastajúcej sa spoločnosti

Práca v atraktívnej a rozmanitej cateringovej sfére

Teambuildingy

Možnosť zabezpečenia ubytovania !

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielať na email [email protected].
Vhodný uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax v oblasti ázijskej kuchyne a takisto aj na sushi je vítaná
- Zodpovednosť
- Hygienické návyky a znalosti HACCP
- Chuť a záujem učiť sa nové veci a trendy v gastronómii
- Vzťah ku gastronómii a jedlu
- Záujem zlepšovať sa a zdokonaľovať sa vo svojej profesii, a rozvíjať svoju osobnosť
- diplomaticé vystupovanie a komunikácia s ľudmi
- Schopnosť improvizácie a zvládanie stresových situácií.
- Férový, čestný a korektný prístup
- úprimnosť
- presnosť a dochvíľnosť
- Spolupatričnosť, vzájomná pomoc, profesionalita, asertivita

DUTRE, s.r.o. je spoločnosť, ktorá prevádzkuje sushi bar / reštauráciu ALTO Sushi v Liptovskom Mikuláši. Zameriava sa prevažne na prevádzkovanie spomínaného Sushi baru, ktorý je lídrom na trhu už ôsmi rok a napreduje a expanduje v oblasti gastronómie aj za hranice regiónu, avšak jej záujmy siahajú aj do cateringovej sféry a spolupráce s rôznymi partnermi v oblasti gastronómie, či už reštauračnej alebo barovej.
ID: 3602058  Megjelentetés dátuma: 21.3.2024  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac