Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Elektrikár

Dušan Jaššo - ELEKTRO - PLYN - VODA

Miesto práce
Hviezdoslavova 384, Kysucké Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
1 100 - 1 750 EUR/mesiacV prípade SZČO 10 - 12 eur na hodinu Zamestnanec 7€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektroinštalačné práce, servis a spúšťanie plynových a elektrických zariadení. Servis a oprava drobných spotrebičov. Servisné prehliadky kotlov. Inštalácia v oblasti TZB elektro, plyn, voda, kúrenie, klimatizácie, solárne panely a tepelné výmenníky.

Slušné finančné ohodnotenie. Práca v mladom, príjemnom kolektíve. Čiastočne flexibilný čas. Možnosť získať prax a kvalifikáciu. Vhodné aj pre absolventa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektrikar

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Firma zaoberajúca sa službami a predajom v oblasti TZB. Zaoberáme sa servisom plynových a elektr. zariadení, inštaláciou kúrenia, chladenia, tepelných čerpadiel, solárnych panelov a rekuperácie. Prevádzkujeme maloobchodnú predajňu a E-shop.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3385549  Megjelentetés dátuma: 31.8.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac